Ankara Çatı Onarım

Çatılar yapıların en üst elemanlarıdır. Binayı yağış ve diğer atmosfer etkilerinden (sıcak, soğuk, rüzgar) korur. Çatılar taşıyıcı kısım ve çatı kaplaması olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Çatı tamiri işlemlerinde taşıyıcı sistem ve kaplama kısımları ayrı ayrı değerlendirilmeli eskimiş yıpranmış elemanlar yenisi ile değiştirilmelidir. Taşıyıcı kısım, malzemeye (ahşap, çelik, betonarme) çatı eğimi, kaplama malzemelerinin cinsine, ağırlığına ve yüke bağlıdır.
Bu hizmet, mevcut çatınızda zamanla oluşan tahribatlar için profesyonel onarım işlemlerini kapsar. Çatı tamiri, suyun, rüzgarın, güneşin; genel tabirle doğa şartlarının oluşturduğu aşınmalar için periyodik yapılması gereken bir işlemdir. Ankara’da çatı onarım, çatı tamiri ve yakın bölgeler için, ustalarımız arıza tespitini gerçekleştirmektedir. Çatı onarımı işlemleri için gereken çatı malzemeleri ve işçilik süreci, onarım öncesinde hesaplanarak teklif yapılır. Onayınızla birlikte çatı tamiri uygulamasına başlanır.

Sizlerde Ankara Çatı Onarım Hizmetleri İçin 0554 219 25 16 Numaralı Telefonumuzdan Samyeli Peyzaj İle İrtibat Kurabilirsiniz.